Zahájit nové téma

Zkušenosti s HotelTime

Co byste poradili ostatním při používání systému?

Našli jste nějaký skvělý postup nastavení systému, práce s rezervacemi, ceníky nebo reporty?

Máte zkušenosti s integracemi dalších systému jako je ChannelManager systém, Zámkový systém, Čtečka dokladů, Revenue management?



dobry den, my na recepci pouzivame ctecku dokladu a kdyz byl hotel plny, hodne to usnadnilo praci pri najezdech.

Dobrý den, děkujeme za sdílení a jsme rádi, že Vám čtečka dokladů zrychlila odbavení hosta při nájezdech. Online check-in formulář je také skvělý. Systém ho odešle automaticky hostovi před příjezdem a ten Vám tak může poskytnout své údaje bezpečnou cestou ještě před příjezdem. Přejeme příjemné užívání systému!


Dřív jsem pracovala na recepci, teď kvůli Covidu dělám rezervace. Nedařilo se mi rezervace přesouvat na další rok. Volala jsem k vám a nakonec to bylo fakt jednoduchý. Stačilo změnit platnost ceníku. Držte se všichni!

Dobrý den, nové štafle pokojů jsou super. Budete předělávat i štafle skupin? Díky!

Dobrý den pane Zuno,

děkujeme za zprávu, pochvala nás těší. Štafle skupin jsou také v plánu. Dojde k rozdělení statistik pokojů a nepřiřazených rezervací. Všechny změny budeme ohlašovat v důležitých oznámeních zde na portále zákaznické podpory. Mějte příjemný den!



1 osoba osobě se líbí

Taky máme dobré zkušenosti s novými štaflemi, funkce přesouvání rezervací a možnost upravit si vyskakovací okno velice usnadní práci recepčním.

Přihlásit se nebo Registracepro odeslání komentáře