3.1.6 Vento nová verze

Vážení  zákazníci,


ve čtvrtek 4. dubna dojde k uvolnění nové verze Vento 3.1.6, která zahrnuje tyto úpravy:
Externí platby

  • Přidáváme možnost čerpání externích plateb ručním zadáním kódu pro čerpání na kase Vento (př. Bookolo voucher shop).
  • Přidáváme tak možnost nastavení více typů čteček pro identifikaci hosta a například pro načtení voucheru. Můžete tak mít u jedné kasy více čteček pro různé použití.
  • Rozšíření o možnost dělené platby, kdy je možné kombinovat čerpání voucheru s další úhradou.


Mazání lokalit v administraci systému Vento
Přidáváme validace systému, které zabraňují smazání lokality Vento. V případě, že bude chtít uživatel lokalitu smazat, bude muset nejdříve smazat přiřazené výdejní místo, terminály, uživatele, místa a uzavřít veškeré účty na kase dané lokality. Zkrátka postupně vypořádat všechno nastavení tak, aby smazání lokality bylo až posledním krokem. Zajišťujeme tím, aby nadále nedocházelo ke smazání lokalit z důvodu uživatelských chyb nebo nedorozumění.


Platby kartou s propojením na platební terminál
Díky zpětné vazbě našich zákazníků rozšiřujeme časový limit pro uskutečnění platby kartou na platebním terminálu (př. propojení na terminály Sonet). Čekáme na uskutečnění platby maximální možný čas a to 90s. Pokud tedy čelíte často situacím, kdy host hledá platební kartu déle a platba odeslaná na terminál vyprší než ji stihne uskutečnit, kontaktujte naši zákazníckou podporu. Ve spolupráci s naších technickým úsekem zajistíme prodloužení času na konkrétní kase.


Další úpravy:
Upravili jsme funkci importu příjemek (př. z Bidfood, Makro) tak, abychom zabránili naskladnění v chybných jednotkách. Nově bude možné si jednotky před naskladněním upravit.
Rozšiřujeme jazykové mutace aplikace Vento QR o estonštinu a doplňujeme také chybějící anglické překlady.


Opravy:

Editace aktuálního uživatele v administraci Vento bude již opět funkční.

Vento QR modifikátor kalkulace upraví množství surovin podle nastavení modifikátoru a propíše se na bon poznámka o aplikovaném modifikátoru (poloviční porce, take away a jiné).


Děkujeme, že jste s námi!
Příjemné jaro přeje tým zákaznické podpory HOTELTIME SOLUTIONS


Login or Signup to post a comment