4.3.14 HotelTime nová verze

Představujeme novou verzi HotelTime 4.3.14, kterou jsme uvolnili. 


Nová verze zahrnuje tyto úpravy:

Přidali jsme možnost změnit rezervujícího u rezervace sportovišť.

V sekci Billing přidáváme možnost částečného navrácení uhrazené částky kartou (refund). Částečná vratka může být realizovaná pouze platbou kartou a bude podléhat uživatelskému oprávnění. V případech, kdy by nedošlo k navrácení celé částky a zároveň by zůstaly nevypořádané prostředky (nevznikl k nim žádný doklad), bude možné takovou transakci najít v seznamu Nepřiřazených plateb. Kontrolu tohoto seznamu je potřeba začlenit do vašich provozních postupů.


Rozšířili jsme nájezdy pokojů o zdroj rezervace a stravu, podívejte se na video https://youtu.be/nGcPGOkCq-c


V Analýze obsazenosti nově seskupujeme rastry služeb, stejně jako je tomu v Manager reportu na email. Seskupování rastru zobrazuje souhrnný mezisoučet tržby, pro váš jasnější přehled na první pohled. Podívejte se na video - https://youtu.be/DfMkP-3Lfmw


Rádi bychom Vám také připomněli, že zákonná povinnost elektronické evidence tržeb byla odložena na rok 2023. Jestliže byste se rozhodli deaktivovat EET ve vaší aplikaci, zde najdete návod. Jakmile budete mít všechny body vypnuté, kontaktujte prosím zákaznickou podporu, která dokončí deaktivaci. 


Držte se!

Tým zákaznické podpory HOTELTIME SOLUTIONS


Login or Signup to post a comment