4.3.18 HotelTime a konzultace

Jsme tu zase s kupou nových úprav v HotelTime 4.3.18 a nejen to.


Protože soustavně pracujeme i na rozvoji zákaznického prostředí, otevíráme tento rok konzultační bloky vybraných senior konzultantů. 


Blok 60 minut s konkrétním konzultantem je možné objednat přes odkaz níže. Plánujeme dopředu vždy 14 dní a vy tak můžete vybírat z reálně volných termínů pro konzultaci. Vždy se jedná o virtuální konzultaci přes aplikaci Zoom, připojit se tak může více zaměstnanců. Pojďte uspořádat školení pro nové zaměstnance nebo individuální konzultace pro vaše kmenové zaměstnance.


Jak si objednat konzultaci?

1. Vyberte si konzultanta a klikněte na odkaz.

2. Vyznačená data je konzultant k dispozici, stačí kliknout na datum a vybrat si čas konzultace - potvrďte kliknutím na tlačítko Confirm.

3. Vyplňte své jméno a příjmení, pracovní email a pracovní telefon, nezapomeňte nám dát vědět, jakého tématu se bude konzultace týkat - potvrďte kliknutím na tlačítko Schedule Event.


Konzultant Vám po přijetí Vaší objednávky nejprve zašle cenu konzultace k závazné objednávce. Konzultace do 60 minut v rámci přechodu na novou verzi HotelTime 4 jsou zdarma.

Konzultanti, kteří pro Vás mají otevřené konzultační bloky 60 minut:

Aleš Košnar, Junior support specialist

Jana Chloupková, Customer support specialist

Martina Duřtová, Customer support manager


Nová verze HotelTime 4.3.18 obsahuje mimo jiné úpravy pro online platby a to nastavení MID pro různé měny a párování při operacích. Aplikovali jsme plně také elektronickou evidenci pro Slovensko a rozšiřujeme jazyky online check-in formulářů o thajštinu.


Těšit se tento rok můžete znovu na HotelTime akademii. Do konce ledna budeme vyhlašovat témata na rok a také první webináře. Kromě základních informací pro maximální využití systému budeme přidávat také bonusové představení novinek. V krátkých vstupech budeme prezentovat novinky, které výrazně podpoří vaše prodeje a péči o hosta. Naučíme Vás sledovat důležité ukazatele a podle nich se rozhodovat. Společně s Vámi odstraníme potenciální slabá místa nastavení, jako je nedostatečné nastavení uživatelských práv a restrikce v systému.


Zákazníkům, kteří používají verzi 3.5.0, velmi doporučujeme bezplatný přechod na novou verzi systému. Využijte lockdown k vylepšení systému a nastavení. Celý proces migrace je zcela zdarma a otevře Vám možnosti jako je online check-in, online platby a mnohé další nové funkce, které do nové verze HotelTime přidáváme. 


Vaše zákaznická podpora HOTELTIME SOLUTIONS

Login or Signup to post a comment