Přehled novinek - vakcinační pasy

Vážení zákazníci,


za poslední rok jsme vyvinuli pěknou řádku novinek, které můžete začít okamžitě používat a podpořit tak své podnikání. Protože novinek bylo opravdu hodně, představili jsme ty nejzajímavější na webináři tento týden. Pro ty, kteří se nestihli připojit, jsme připravili záznam webináře. Pustit si ho můžete zde - https://youtu.be/6ggJJ_SXBPw


Vyzkoušejte si Housekeeping aplikaci zdarma - kontaktujte zákaznickou podporu, která Vám pomůže mobilní aplikaci pro pokojské nastavit.


EU představila plán nasazení vakcinačních pasů (tzv. Green Pass) na letní sezónu 2021. Vakcinační pas bude sloužit k prokázání zotavení z COVID-19 nebo absolvování vakcinace a negativního testu. Takový certifikát pak opravňuje k volnému pohybu v rámci EU. Prozatím není jasně dané, jaká pravidla používání certifikátů nasadí Česká republika.


Už v tuto chvíli je možné v systému vytvořit Vakcinační pas k hostovi. Takový doklad bude mít své číslo a také datum vypršení platnosti. Promítá se také do reportu Cizinecké policie. Je možné také přidat informaci na vaši Registrační kartu, kterou hostovi předáváte při příjezdu. Podívejte se na záznam webináře, cestovní doklady jsme představili v čase 18:29  https://youtu.be/6ggJJ_SXBPw 


Rádi bychom také připomněli vynucenou změnu hesla, která proběhne v nejbližší době. Nepodceňujte důležitost čas od času změnit své heslo. Ačkoliv to může být nepohodlné a chvíli trvá, než si na nové heslo zvyknete, výrazně tím zvyšujete svou bezpečnost. A to nejen v práci, ale i soukromém životě. Změna hesla je obecně doporučovaná i například u Vašeho emailu nebo jiných přístupů s citlivými daty.


Na závěr pro vás máme bombu. V HotelTime velmi brzy přivítáte také nové štafle pokojů, které umožní přesouvat rezervace mezi pokoji a prodlužovat/zkracovat pobyt přetažením myši přímo ve štaflích. Nové štafle Vám velmi brzy podrobně představíme a také skvělé funkce, které budou umožňovat.


Srdečně,

zákaznická podpora HOTELTIME SOLUTIONS Login or Signup to post a comment