4.4.10 HotelTime nová verze

Vážení zákazníci,


vše nejlepší do nového roku 2022! Během zítřejšího dne budeme uvolňovat novou verzi HotelTime 4.4.10, která přináší:


Invetory

Přehled čerpání vašeho inventáře jako jsou například přistýlky, dětské postýlky a další vybavení, které nabízíte. Přehledně se tak dá zobrazit, kdy je jaký inventář již rezervovaný. Zobrazujeme ho stejně jako rezervace pokojů a to tedy v samostatných štaflích pro lepší orientaci. Rádi vám pomůžeme s jeho nastavením, spojte se s námi zde.


Čipy

Jestliže používáte ve svém zařízení čipy pro vstupy a narazili jste někdy na nemožnost přiřadit čip k novému pokoji, máme pro vás řešení. Nově je možné takový čip vyhledat v systémové části Recepce a tím ho odblokovat pro nové přiřazení. 


Opravy

Vrátili jsme možnost převodu položek mezi účty rezervací.

Opravili jsme důvody smazání rezervací, nastavení na automatické mazání rezervaci je třeba provést znovu. Proto pokud jste zaznamenali potíže s důvody a měli jste aktivní mazání rezervací, spojte se s námi zde, pomůžeme vám mazání znovu nastavit.


Dále pro vás máme užitečné informace do nadcházejícího období:

Online platby

Velice nás těší vysoký zájem o online platby v systému. Většina našich zákazníků používá automatické stahování plateb. Pro dokonalý přehled a správu online plateb jsou nejdůležitější přehledy:

  • Přehled existujících nepřiřazených plateb - zde najdete všechny platby ze stornovaných dokladů a odtud je také možné platby vrátit (provést tzv. Refund). Jestliže došlo ke stornu dokladu chybou, je možné vytvořit k platbě Doklad na přijatou platbu znovu právě odtud.
  • Selhané automatické platby - tento přehled je vhodné sledovat pravidelně např. 1x týdně. V něm najdete veškeré platby, které se neprovedly a většinou také důvod. Platbu můžete Potvrdit a Vrátit zpět do fronty ke zpracování. V současné době zobrazujeme velice obecné důvody selhání plateb, většinou se jedná o překročený limit platební kartynebo jinou překážku na straně nastavení karty hosta. V případě, že se platba automaticky neprovede je vhodné kontaktovat hosta a domluvit se na dalším postupu.


Customer Success Program

Tento rok startujeme Customer Success Program na konci února. Postupně oslovíme všechny naše zákazníky s nabídkou bezplatné konzultace, která pomůže váš systém optimálně nastavit a využít také všechny jeho funkce, které postupně přešly do přirozené součásti systému.


Srdečně podpora HOTELTIME SOLUTIONS


1 person likes this
Login or Signup to post a comment