Výpadek Cizinecké policie ČR - webové služby pro robotické vkládání dat Internetové aplikce Ubyport

Vážení zákazníci,


evidujeme výpadek webové služby pro elektronické výkaznictví Cizinecké policii ČR od15.07.2022 23:10. Z oficiálního zdroje webu Policie ČR je oznámení výpadku uvedeno:

"Výpadek Ubyport Webová služba:  v době od 15.07.2022 23:10 hod. do 18.07.2022 07:50 hod. došlo k výpadku modulu Webové služby pro robotické vkládání dat Internetové aplikce Ubyport. Modul ručního vkládání dat a zasílání UNL souboru byl po celou dobu plně funkční. " 


Zdroj: https://www.policie.cz/clanek/ubytovani-oznamovani-ubytovani-cizince-ubytovatelem.aspx 


Během dnešního dne 18.07.2022 jsem obnovili tedy automatické zasílání dat pro Cizineckou policii, ale webová služba ještě v 15:50 byla nedostupná. Vzhledem k tomu není možné v tuto chvíli garantovat doručení dat v řádném termínu. Abyste splnili zákonnou podmínku hlášení pobytu cizince na území ČR je třeba vložit záznamy / nahrát ro UBYPORTU ručně. Předem doporučujeme ověřit, zda nejsou data již v UBYPORTU doručena, je možné že jejich část UBYPORT přijal. Cílem kontroly je předejít případným duplicitám. Podívejte se jak si data v HotelTime vygenerovat ručně - https://www.loom.com/share/f8b3f8bb0c04426ab43e499dbb21351a

V současné době nemáme žádnou zprávu o plánovaném zprovoznění služby. Je třeba vyčkat na další informace z Cizinecké policie ČR.

Tým podpory HOTELTIME SOLUTIONS

1 Comment

Vážení zákazníci,


webová služba je znovu obnovená, doručení profilu cizinců za předchozí den bylo provedeno úspěšně. Doporučujeme kontrolu dat cizinců v UBYPORTU za období 15.07. - 18.07.2022 a případné ruční doplnění.
Pro případné další nečekané události Cizinecká policie ČR doporučujeme ihned informovat kontaktní osoby, které jsou uvedeny na adrese: https://www.policie.cz/clanek/kontaktni-osoby.aspx.

V případě, že vám chybí email s elektronickým razítkem o doručení kontaktu do UBYPORTU, obraťte se prosím na podpora@hoteltime.com.

S pozdravem,
tým zákaznické podpory HOTELTIME SOLUTIONS

Login or Signup to post a comment