4.5.14 HotelTime nová verze a webináře

Dobrý den,


připojte se do HotelTime akademie během 1Q 2023, kdy jsme připravili celkem 3 webináře na téma: Vyúčtování a platby. Během 2 webinářů poznáte vychytávky pro vyúčtování v systému HotelTime, naučíte se pracovat s online platbami a společně můžeme také otevřeně diskutovat vaše dotazy během konzultačního bloku.

20. února proběhne webinář na téma: Vyúčtování a práce s doklad v HotelTime - přihlásit se můžete zdarma zde - Vyúčtování a platby v systému, Po, únor 20, 2023 v 11:00 
8. března nás čeká webinář na téma: Online platby s ADYEN - registrace je opět zdarma - Online platby s ADYEN , St, březen 8, 2023 v 11:00 
15. března otevíráme volný diskuzní 60 minutový blok se zákazníky, připojit se může kdokoliv a diskutovat s námi a ostatními zákazníky na téma Online platby - přihlásit se bezplatně můžete zde - Konzultační blok k online platbám, St, březen 15, 2023 v 9:30 

Tento týden budeme uvolňovat novou verzi systému HotelTime 4.5.14., která přináší spoustu nových úprav:
Concierge dashboard je konečně tady!

Report najdete nově v záložce hlavního menu Concierge a najdete zde informace o odeslaných online check-in formulářích.


Nová verze propojení na čtečku dokladů GRANUS

Zapracovali jsme společně s partnerem GRANUS na vylepšení čtení dokladů a vznikla nová verze. V rámci přepracování komunikace s GRANUS jsme vzájemně ošetřily i případy, kdy některé nové doklady (ze zemí: Německo, Francie, Itálie) vykazovaly technické potíže při strojovém čtení. Nová verze vyžaduje nejen upgrade ze strany GRANUS, ale i z naší strany jsou vyžadované technické změny. Máte o novou verzi zájem? Kontaktujte vašeho obchodního zástupce nebo podporu zde.


Další úpravy jsou:

Ve směnárně přibyly nové měny  CNY, HKD, MYR, NZD, ZAR.

Do seznamu daňových dokladů (Faktury, DPP, ODD) přidáváme další sloupec, kde zobrazuje IČ subjektu.

Pro region Slovensko nahráváme nové šablony dokladů 80mm, které je možné začít používat - nastavení provedete v záložce hlavní nabídky Nastavení - Provozovna - Nastavení systému - záložka Ostatní nastavení.


Reagujeme také na ohlášenou změnu od partnera RateGain a upravujeme url adresu pro komunikaci, změny by se nijak neměli dotknout dosavadního fungování. Pokud by však nějaké potíže vznikly je třeba kontaktovat zákaznickou podporu RateGain.


V komunikaci s partnerem ATOMIZE přidáváme do datového balíku také informace o ceně - NET a GROSS částku.


Opravy chyb:
Upravili jsme potvrzování pokoje na OPCI u skupinové rezervace, nově neovlivňuje stav pokojů ve skupinové rezervaci, které jsou "Checked in".
Upravili jsme také automatické exporty Cizinecké policii, kdy v některých případech docházelo k vícečetnému nahlášení hosta.
Opravujeme Kontrolní hlášení, které je nově možné zobrazit i za předchozí období.
Report stravování podle pokojů je možné zobrazit bez potíží při filtrování rozpadu penzí.

Zaznamenané potíže při odesílání dokladů na email odběratele, u kterého chyběla emailová adresa, byly také odstraněny.
Report Obsazenost podle národností nově při úvodním načtení zobrazuje aktuální období.
V rámci automatických úkolů jsme odstranili také potíže při generování úkolů pro předautorizace.

Přejeme Vám úspěšné zakončení zimní sezóny!
Zákaznická podpora HOTELTIME SOLUTIONS

Login or Signup to post a comment