4.5.16 HotelTime nová verze

Vážení zákazníci,


během zítřejšího dne uvolníme novou verzi HotelTime 4.5.16 ve které najdete následující úpravy:

Stále pracujeme na rozvoji Concierge modulu, změny se týkají hlavně Concierge dashboard, kde upravujeme statistiku PostCheck-in.

V patě emailové kampaně se může host odhlásit z odběru. Když tak učiní například u narozeninového blahopřání, ostatní kampaně jako jsou PreStay, PostStay atd. bude nedále přijímat.


V rámci komunikace s partnerem ATOMIZE přestáváme odesílat informace o rezervacích v typu Block, které neblokují kapacitu a jsou tedy pro tento účel komunikace nepodstatné.


Z detailu karty občana a firmy v adresáři odstraňujeme záložku "Komunikace", která dříve sloužila pro ruční evidenci komunikace. Funkce je dlouhodobě nevyužívaná.

U služeb BookingStatusPush (pravidelné exporty dat rezervací ze systému) přidáváme možnost export Accounts Centre. Pro více informací k exportům dat ze systému nás neváhejte prosím kontaktovat na obvyklém místě.


Opravujeme:

V seznamu Nájezdy pokojů a Odjezdy pokojů se nově nebude zobrazovat částka zbývá k úhradě, pokud bude rezervace plně uhrazená.

V seznamu uživatelských oprávnění doplňujeme názvy oprávnění, kde chyběly a nebylo tedy zřejmé, o jaká oprávnění jde.


V souvislosti s uvolněním této verze, která obsahuje řadu dalších technických úprav, počítejte prosím během čtvrtečního dopoledne 16.3.2023 s možnou krátkodobou nedostupností aplikace, která by neměla přesáhnout řády minut. V případě, že dojde k nesprávnému zobrazení dat na stránce (vzhled stránky aplikace), doporučujeme zkontrolovat Váš internetový prohlížeč, zda používá nejaktuálnější verzi a doporučené nastavení. Lze případně promazat historii procházení a cookies, které by mohlo potíže.


Děkujeme a přejeme příjemné uživání systému!

Tým zákaznické podpory HOTELTIME SOLUTIONS

Login or Signup to post a comment