4.5.20 HotelTime nová verze

Čeká nás nová verze HotelTime 4.5.20 a s ní i podstatná změna uvolňování nových úprav. 


Dlouhodobě sbíráme podněty našich zákazníků globálně na změnu času uvolnění nových úprav. Vybrali jsme tedy nejvhodnější nový čas pro uvolnění nových verzí HotelTime a to v rámci servisního okna 20:00 - 23:00 a to každé 3 týdny. Uvolnění nové verze budeme následně pak oznamovat také v rámci aplikace HotelTime po přihlášení uživatelů v oznámení v horní části systému. 


Tentokrát tedy počítejte s uvolnění HotelTime verze 4.5.20 ve čtvrtek dne 29. června 2023 v rozmezí 20:00-23:00, kdy může dojít k opakovanému odhlášení ze systému.

V nové verzi najdete mimojiné tyto úpravy:


Úvodní stránka a uvítání
Jistě jste zaznamenali, že došlo ke změně uvítací obrazovky po přihlášení do HotelTime. Nově uvidíte svou historii a můžete si nastavit trending reporty pro skupinu uživatelů. Můžete si tak z úvodní obrazovky systému vytvořit praktický rozcestník pro vaše nejnavštěvovanější místa v systému. Více informací naleznete na portále podpory podpora.hoteltime.cz


Report pokojské a pokoje na technické uzávěrce
Nově se v den odjezdu pokoje a následující technické uzávěrce zobrazí v reportu pokojské ve sloupci "nájezd" informace o následujícím stavu pokoje "ooo" (out of order). Informaci v reportu Pokojská zjednodušeně zobrazíme ve sloupci "provést" a to opět jako "ooo" (out of order).

Tisk dokladů v duální měně a zobrazený kurz pro přepočet měn
Nově uvolňujeme nastavení pro fixování kurzu v následujících variantách:
a) zobrazovat kurz platby v době tisku (zachová aktuální nastavení)
b) podle DUZP
c) podle vytvoření dokladu

Změnu nastavení provedete v záložce hlavní nabídky Nastavení - Provozovna - Nastavení systému v záložce Ostatní nastavení - volba"Rozhodná doba platnosti kurzu dvou měnového dokladu".

Přehled ISO zemí prošel další korekturou. Na základě vašich podnětů jsme doplnili další státy.


Do vyhledávání rezervací podle RateCode přidáváme nový sloupec a to typ klientely.
Dále ukončujeme možnost rozbalení (zvětšení velikosti) hlavní nabídky v systému, ukončujeme také původní nástěnku systému. 


Opravy:

V reportu Guest Ledger upravujeme export do MS Excel formát buněk s čísly z obecného formátu na číslo.


Úspěšné léto přeje zákaznická podpora HOTELTIME SOLUTIONS!


1 person likes this
Login or Signup to post a comment