Online platby s ADYEN

Vážení zákazníci,


rádi bychom vás informovali o nadcházející změně pro přihlašování do Essential portálu ADYEN, který používáte pro správu a kontrolu online plateb. 26. března 2024 bude vyžadované multifaktor ověření pro přihlášení, které si už můžete v současné době nastavit.


1. Na svém mobilním zařízení si stáhněte některou z aplikací "Authenticator" (jako jsou Google Authenticator, Okta Verify nebo Microsoft Authenticator), stahujte výhradně přes ověřená místa jako jsou Google store nebo MS store.

2. Přihlašte se do ADYEN na kterémkoliv zařízení, jakmile dojdete k zadání nového zařízení - pojmenujte ho libovolně (př. PC kancelář).

3. Pomocí aplikace Authenticator naskenujte QR kód, který se nabídne na stránce přihlášení z předchozího kroku. Tím obě zařízení propojíte a nově se vám pro každé přihlášení bude generovat unikátní 6ti mísný kód pro přihlášení přímo ve vybrané aplikaci Authenticator.

4. Pro dokončení přihlášení vyplňte šestimístný kód z Authenticator na zařízení, kde se chcete do ADYEN přihlásit. 


Od 27. února by mělo být také k dispozici místo používání aplikace ověření pomocí SMS, ke kterému ale v současné době nemáme bližší informace.


Srdečně zdraví zákaznická podpora HOTELTIME SOLUTIONS!

Login or Signup to post a comment