Nová verze 4.4.3 a přehled informací

Série webinářů pomáhá se zaškolení nových zaměstnanců

Připravili jsme si pro vás záznamy webinářů pro začátečníky i pokročilé. Záznamy jsou k dispozici na našem YouTube kanálu a samozřejmě portále zákaznické podpory.

Webinář pro začátečníky je určený pro úplné nováčky, kteří se systémem HotelTime začínají pracovat. Obsah je tedy vhodný pro nové pracovníky recepce a rezervačního oddělení. Protože jde o naprosto základní sadu informací, bude použitelný dlouhodobě.
Záznam webináře si pustíte zde: https://youtu.be/FqnhFnrjZ8k

Webinář pro pokročilé přímo navazuje na webinář pro začátečníky. Je vhodný ale i pro stávající pracovníky recepce a rezervačního oddělení. Nové vychytávky v systému stále přibývají, nicméně i zde se jedná o základní sadu nastavení systému, takže je zase dlouhodobě použitelný.

Záznam webináře si pustíte zde: https://youtu.be/wTv3XFptsuI

Důležitá oznámení přináší jen ty nejdůležitější informace

Ještě stále se setkáváme s uživateli, kteří dosud neodebírají důležitá oznámení z portálu zákaznické podpory. Velmi doporučujeme se přihlásit k odběru, protože jedině tak nezaspíte žádnou důležitou informaci. Jde hlavně o oznámení nových verzí, spuštění změn v systému, plánování údržby systému a případné výpadky systému. Dáváme si opravdu záležet, abychom všechna důležitá oznámení publikovali v dostatečném předstihu.


Registrovat se můžete zde.

Podívejte se na krátké video, co všechno můžete po registraci na portále využít - https://youtu.be/QdrU4dQtzmg


Nová verze HotelTime 4.4.3

  • Pro uživatele ChannelManager systému D-Edge jsme nasadili do systému automatické obnovení hesla. Zřejmě jste již obdrželi email od D-Edge s oznámení pro vynucení změny hesla spojení do 30.06.2021. Jako poskytovatelé rezervačního systému jsme tuto zprávu obdrželi také a pro váš vyšší komfort jsme zapracovali úpravu, která změnu hesla pro spojení provede automaticky - tím se splní podmínka změny hesla i 90 dní pro změnu hesla.
  • S partnerem Bookwize se podařilo odstranit potíže s diakritikou přijatých rezervací.
  • Nasadili jsme nové propojení na zámkový systém CISA.
  • Nasadili jsme nové propojení na ChannelManagerSystem STAAH.


Opravujeme "Editace ceny a termínu bez vlivu na cenu" tak, aby min. počet nocí při editaci byl 1. Dále jsme upravili také refund online plateb, kde došlo ke krátkodobým potížím.

Nové štafle pokojů

Jsme rádi, že naši zákazníci uvítali nové funkce ve štaflích pokojů jako je Drag & Drop a možnosti prodlužování a zkracování pobytů. Je to perfektní odměna za naší práci - děkujeme. Setkali jsme se také s výtkami na nedostatečné barevné rozlišení víkendových dnů. Proto v další verzi přidáváme možnost nastavení barvy alternativních dnů - uvolnění úpravy je předběžně plánované na 24.06.2021.


Upgrade na novou verzi HotelTime 4

Jsme u konce převodu zákazníků na novou verzi HotelTime 4. Jestliže patříte mezi ty zákazníky, kteří dosud neprošli bezplatným upgradem na HotelTime 4 a stále zůstáváte na verzi HotelTime 3.5.0, je nejvyšší čas na novou verzi přejít. Kontaktujte zákaznickou podporu nebo svého obchodního zástupce. Verze 3.5.0 bude postupně ukončena.


S přechodem na novou verzi vám pomůže přidělený konzultant a společně s vámi pomůže dotáhnout všechna nastavení pro hladký přechod.


Dotazníky spokojenosti hodnotí práci podpory

Hodnocení služeb podpory zákazníků je průměrně 9,9*/10. Velmi děkujeme všem za veškerou zpětnou vazbu, ať už byla pozitivní nebo negativní. V poslední době stoupl počet vyplněných dotazníků spokojenosti a to je opravdu skvělé. Jedině tak, dokážeme naplno pochopit, co zákazníci postrádají a naopak oceňují. Tímto směrem pak vyvíjíme nástroje a možnosti podpory. Velmi pozitivní vazba byla i na naše webináře, kde se ukázalo, že většina uživatelů má opravdu vážný zájem se stále v systému vzdělávat. Nepřestáváme tedy nabízet webináře zdarma, na které se může připojit kdokoliv a odkudkoliv.


Věděli jste, že HotelTime se umisťuje dlouhodobě na 3. místě celosvětově a Vento s Liberem zase na 1. místě? Podívejte se na HotelTechReport - https://hoteltechreport.com/operations/property-management-systems/hoteltime-pms


Srdečně zdraví tým podpory HOTELTIME SOLUTIONS

Login or Signup to post a comment