4.5.13 HotelTime nová verze

 Vítejte v novém roce 2023 a dovolte nám popřát co nejúspěšnější start. My jsme nezaháleli a jsme tu zase s balíkem nových úprav. U nás je toho nového víc, přivítejte naše HOTELTIME SOLUTIONS nová loga a webové stránky.

Minulý týden jsem uvolňovali novou verzi HotelTime, která obsahuje tyto úpravy:

  • Přidali jsme nové uživatelské oprávnění pro editaci textu před ceny i u exportovaných dokladů. Nemusíte mít tedy oprávnění na editaci exportovaného dokladu, abyste změnili text na dokladu. 
  • V reportu "Přehled obsazenosti typu pokojů" je nově zvýrazněný aktuální den. 
  • Z detailu dokladu se nově dostanete do historie operací s dokladem a je možné si zobrazit, kdy byl doklad odeslaný.
  • Pro synchronizaci cen s ChannelManagerSystémem je možné nově určit, které RateCody se mají synchronizovat. Tuto úpravu nejvíce ocení zákazníci napojení na RMS systémy, kdy synchronizují pouze jeden ceník. To ušetří množství času při další práci v ChannelManagerSystému a distribuci cen.
  • V dokladech je možné nově deaktivovat generování variabilního symbolu.
  • Report poplatků je možné nově filtrovat podle skupin pokojů, to ocení zejména zákazníci, kteří mají více lokalit v rámci jednoho HotelTime.
  • Do rozpadu stravy přidáváme možnost nastavení "snacků". Můžete si tak do rozpadu stravy přidat i drobné občerstvení během dne v rámci penze.
  • Report stravy pak umožňuje filtrovat typy stravy podle jejich rozpadu. Takže si najdete jednoduše v reportu stravy podle pokojů , zda obsahuje penze snídani nebo oběd či večeři na konkrétní den.


Vzhledem ke změnám výše poplatků z pobytu vám můžeme pomoci se změnou a přepočítáním poplatků u budoucích rezervací. Neváhejte nás případně kontaktovat.


Opravy:

Editace ceny v termínu je nově znovu dostupná a přijměte ještě jednou naši omluvu na dočasné nedostupnosti.

Výdajový pokladní doklad zase ukládá kategorii dokladu.

Editace typu pokojů v případě napojení na RMS je znovu dostupná.

Nestíháte se probírat našimi úpravami nebo jsou příliš technické? Kontaktujte naše oddělení Customer Success, které vám bezplatně pomůže navrhnout novinky právě pro váš provoz a zprostředkuje nastavení. Staráme se nepřetržitě o to, abyste měli nejnovější inovace na dosah. Jednou takovou významnou inovací jsou Online platby v systému.  Podívejte se, jak fungují. Nasazení plateb provádíme zdarma v rámci vaší licence. Protože řešení šetří provozu ohromné množství času a zároveň významně snižuje chybovost uživatelů, chceme jej poskytnout všem našim zákazníkům.

Tým zákaznické podpory HOTELTIME SOLUTIONS

Login or Signup to post a comment